Багатоповерхівка в Дніпровському районі столиці першою отримала відзнаку «Енергостійкий будинок Києва». За допомоги міста мешканці встановили сонячну електростанцію та інвертори. Тепер у будинку, під час вимкнень електрики, працюють насоси холодного та гарячого водопостачання,