Доставка і оплата

Способи оплати

Онлайн оплата через Приват24 на сайті з автоматичною обробкою платежу.

Платіж по реквізитах на картку monobank або інших банків. Отправляєм на телефон смс, з реквізитами для оплати, після дзвінка менеджера.

Оплата при отриманні

Післяоплата - грошова сума, яку пошта стягує за дорученням відправника з адресата при врученні останньому поштового відправлення та яка пересилається відправнику (або зазначеній ним особі) поштовим переказом.

* Зверніть увагу, накладений платіж / оплата при отриманні ето додаткова послуга від Нової пошти. І пошти беруть комісію за повернення грошових коштів. Комісія «Нової майже» становить 2% від суми замовлення + 20 грн. Ми доставляємо безкоштовно від 999 грн. і платимо тільки за доставку продукції від нас до Вас, але ми не платимо за додаткові послуги пошти такі як доставка грошей від Вас до нас. Якщо ви вказуєте накладений платіж, і замовлення у Вас більше 999 грн, то ми оплатимо доставку продукції але доставку грошей до нас оплачуєте Ви (2% + 20 грн.)

Доставка Новой Почтой

Доставка Новой Почтой

При оплаті до 14.00, відправимо товару в той же день, або при прийомі замовлення по накладеним платежі. Терміни доставки від 1 до 3 днів.
При замовленні від 1299 грн. доставка на відділення безкоштовно.